Kamerové a přístupové systémy

Vzdáleně ovládejte přístup a sledujte co se děje u Vás doma.

Image

Kamerové systémy

Spočítali jste si, jakou cenu má Vaše bezpečí? Nenechávejte ochranu objektů bez kamerového dozoru, využijte moderní technologie jako důkazný materiál.
Máte doma mazlíčka a chcete vědět, kam všude se podívá, když nejste doma? Díky našim kamerám, se Vám naskytne pohled i na mobilních zařízeních, dokonce je možné jejich prostřednictvím na Vašeho mazlíčka promluvit! 

Instalujeme kamerové systémy pro rodinné domy, malé a střední firmy. Sledujeme trendy v oblasti vývoje kamerových systémů a nabídneme Vám co nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a požadovaný výkon.
Konfiguraci kamer provádíme tak, aby byl záznam přehledný a nemuseli jste trávit hodiny neustálým hledáním událostí.
S dodáním kamerových systémů Vám také můžeme nabídnout rozvody, abyste od nás měli záruku kvality a jednoduchého komplexního řešení.

Přístupové systémy

Vítejte návštěvníky Vaší budovy stylově a díky integrované kameře a elektronickému odemykání posílíte bezpečnost vstupu. Dveřní interkom umožňuje obousměrnou komunikaci s návštěvníky i online přes aplikaci v mobilním telefonu. V případě nepřítomnosti obdržíte notifikaci i na email.
Oceníte také vzdálené ovládání dveří pro otevření návštěvě nebo přepravní službě pro uložení zásilky ve Vaší nepřítomnosti.
Výhodou přístupových systémů je možnost vstupu bez použití klíče, kdy lze využít alternativní vstupy, mezi které patří – čipové karty, klíčenky, otisky prstů a v neposlední řadě Váš obličej.

Image

Pomůžeme Vám stylově přivítat návštěvu a nebo sledovat svůj majetek. 

Copyright © 2020 ComSeCom s.r.o.
realizace webprofirmy.cz