Kamerové systémy

Vzdáleně sledujte, co se děje u Vás doma a nebo kontrolujte provoz ve své firmě.

Kamerové systémy spotřebitelské

Kamerové systémy můžeme rozdělit na dvě základní kategorie - spotřebitelská a profesionální. Spotřebitelské kamery mají jednoduché uživatelské ovládání. Jedná se o kamery určené pro snadnou instalaci do interiéru pro sledování pohybu v daném prostoru např. dětí nebo domácích mazlíčků. 
Na námi instalovaných kamerách můžete sledovat dění všude, kde to potřebujete: PC, TV, Tablety i mobilní zařízení se systémem Android nebo iOS.
Máte doma mazlíčka a chcete vědět, kam všude se podívá, když nejste doma? Dokonce na něj můžete také promluvit!
 

Kamerové systémy profesionální

Spočítali jste si, jakou cenu má Vaše bezpečí? Nenechávejte ochranu objektů bez kamerového dozoru, využijte moderní technologie jako důkazní materiál.
Právě pro tyto případy slouží kategorie profesionálních kamer, které umí na základě inteligentních analytik vyhodnocovat různé události. Jedná se např. o sledování objektů, počítání lidí, čtení SPZ, hlášení požáru atd. Profesionální kamerové systémy instalujeme všude tam, kde se vyžaduje bezpečnost. Sledujeme trendy v oblasti vývoje kamerových systémů a nabídneme Vám nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a požadovaný výkon.
Konfiguraci kamer provádíme tak, aby byl záznam přehledný a nebylo nutné dlouho hledat požadované události. S dodáním kamerových systémů nabízíme řešení včetně instalace rozvodů pro získání komplexní záruky kvality.

Zajistíme dohled na váš majetek. 

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz