Docházkové a přístupové systémy

Vzdáleně ovládejte přístup a evidujte docházku zaměstnanců.

Docházkové systémy

Hledáte rychlou a v dnešní době požadovanou bezkontaktní evidenci Vašich zaměstnanců při příchodu nebo odchodu z práce? Nabízíme přístupová zařízení rozpoznávající osoby na vzdálenost od necelých dvou metrů. Moderní docházkové systémy sledují nejen evidenci osob, ale také upozorňují, zda mají zaměstnanci nasazenou roušku nebo kontrolují zvýšenou tělesnou teplotu
Pro objekty, kde se vyžaduje vyšší zabezpečení lze ověřovat kombinací více druhů identifikace (obličej, čtečka prstů, čip nebo karta a pin). Systémy lze propojit s bránou, vstupním turniketem nebo otevřením dveří.

Přístupové systémy

Vítejte návštěvníky Vaší budovy stylově a díky integrované kameře a elektronickému odemykání posílíte bezpečnost vstupu. Dveřní interkom umožňuje obousměrnou komunikaci s návštěvníky i online přes aplikaci v mobilním telefonu. V případě nepřítomnosti obdržíte notifikaci i na email.
Oceníte také vzdálené ovládání dveří pro otevření návštěvě nebo přepravní službě pro uložení zásilky ve Vaší nepřítomnosti.
Výhodou přístupových systémů je možnost vstupu bez použití klíče, kdy lze využít alternativní vstupy, mezi které patří – čipové karty, klíčenky, otisky prstů a v neposlední řadě Váš obličej.

Pomůžeme Vám stylově přivítat návštěvu a nebo evidovat pohyb osob.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz