Řešení datových sítí a Wifi

Tvoříme spojení mezi Vašimi zařízeními.

Datová síť

Máte malou nebo střední firmu a řešíte kabelové připojení? Oslovte nás, my Vám zajistíme řešení od samotného návrhu, přes montáž až po zapojení racku.
Základem kvalitního a spolehlivého připojení budou vždy kabelové a optické rozvody. Tyto rozvody primárně zajišťují vzájemnou komunikaci mezi počítači, ale navíc mohou sloužit k propojení např. telefonů, kamer, přístupových, zabezpečovacích, měřících nebo regulačních systémů.   
Před samotnou instalací provádíme vždy analýzu, díky které zákazník obdrží nabídku.

Bezdrátové Wifi řešení

Potřebujete mít wifi připojení nejen po celém domě, ale také na zahradě? To pro nás není žádný problém. Proč neustále vysílat signál v době, kdy spíte, nebo se u Vás nepracuje? Provádíme konfiguraci našich zařízení tak, aby byla co nejvýkonnější, ale zároveň úsporná.
Využívejte moderní 5Ghz připojení a vysoké rychlosti Vašich zařízení. Spolu s konfigurací wifi modulů, provádíme konfiguraci routerů a vhodné nastavení sítě. U našich klientů implementujeme řešení UniFi, které je vhodné do jakéhokoliv prostředí, kde je zapotřebí rovnoměrné pokrytí kvalitním signálem. Konfigurační, monitorující a zároveň velmi přehledný software je zdarma.

My už to optimální spojení společně najdeme.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz