Snímače a terminály

Konec ruční evidence, začněte používat snímač nebo terminál.

Snímače

Pokud potřebujete pouze snímat čárové kódy a zpracovávat je na připojeném zařízení (počítači, pokladně), je pro toto řešení vhodný právě snímač. Připojení je realizováno drátově anebo bezdrátově, nejčastěji přes bluetooth či wifi.
Dle požadavků pro čtení čárového kódů se vyrábějí ve verzích laser a imager. Laserový paprsek je vhodný pro čtení 1D kódů a umožňuje tak číst kódy na krátkou i delší vzdálenost. Imager je vhodný pro čtení 2D kódů, lze tak číst i špatně čitelné QR kódy vyleptány na kovových materiálech apod.
Snímače Vám můžeme nabídnout ruční nebo stacionární. Stacionární je pevně umístěn u pásu nebo na stroji, kde díky vysoké rychlosti snímání dokáže zabezpečit rychlé čtení čárových kódů.
Zařízení můžete jednoduše konfigurovat pomocí volitelně stažitelného softwaru.

Terminály a tablety

Mobilní terminál je sofistikovanější zařízení, které umožní zpracování přečtených dat z čárového kódu přímo v zařízení, kde je možné z klávesnice vložit další potřebné informace. Disponuje samostatnou baterií a dalším příslušenstvím jako jsou držáky za pas, na vysokozdvižné vozíky, dokovací stanice apod. Mezi terminály se řadí také tablety s vysokou robustností vhodné například právě na vysokozdvižné vozíky. Implementaci na vozíky zajišťujeme držáky RAM tak, aby ovládání bylo co nejpohodlnější.
Dodáváme terminály a snímače výrobců Zebra, Datalogic a Honeywell. K těmto zařízením Vám umíme také zajistit rozšiřující záruky, záruční a pozáruční servis. Veškerá výše popsaná zařízení Vám po předchozí konzultaci umíme zapůjčit. Doporučíme Vám dle vzdálenosti a velikosti čárového kódů přesně typ, jaký je vyžadován.

Načtením čárového kódu získáte dostupné informace o produktu.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz