Spotřební materiál

Spotřební materiál držíme skladem v dostatečném množství.

Tonery, papíry

Naší silnou stránkou jsou tonery do laserových tiskáren, které máme dlouhodobě otestované. Nejsme nejlevnější a ani jimi nechceme být, protože levný toner nebude nikdy kvalitní. Naše tonery mají dobrou jakost, neobsahují karcinogeny apod. Máme doloženou specifikaci složení tonerů, které odebíráme od našich dodavatelů. Umíme dodat jak originální, tak kvalitní alternativní tonery. 
V případě zájmu našich zákazníků, poskytujeme také klasické papíry do tiskáren, etikety různých velikostí s požadovanými výřezy, tvrdší typy papírů apod.

Pásky (ribbony), etikety

Nevíte si rady s tím, jaký typ etiket je vhodný použít na dešti, větru či slunci? Řešíte náklady štítků pro interní využití? Nač používat drahý materiál, který má pouze týdenní či čtrnáctidenní životnost a poté se likviduje. Neváhejte nás oslovit, my Vám pomůžeme označit Váš produkt či zboží.
Slyšeli jste už o inteligentních etiketách, které otevírají mnoho nových možností v managementu dat a informací? NFC a RFID je budoucnost označování, i vy je budete potřebovat. RFID etikety jsou nositeli čárových kódů a navíc obsahují i další informace. Máte možnost díky nim například sledovat aktuální pohyb zboží.
Naším záměrem je snížit náklady na spotřební materiál a opotřebení tiskáren. Proto vybíráme kvalitní materiál, který minimalizuje poškození tiskových hlav a válečků.

Pomůžeme Vám optimalizovat náklady na spotřební materiál.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz