Tisk čárových kódů

Snadná evidence produktů čárovými a QR kódy nebo RFID štítky.

Tisk čárových kódů

Naše portfolio tiskáren se skládá ze značek, které působí několik desítek let na trhu. Jsme prodejní a servisní partner značky ZebraCAB, Citizen, Honeywell, Sato.
Dodáváme jednoduchá, ale efektivní řešení pro tisk čárových kódů v logistice, výrobách a dalších odvětvích. Držíme sklad náhradních dílů na námi dodávané tiskárny. Nejsme jen prodejci tiskáren, nabízíme Vám komplexní řešení od dodávek tiskáren spolu se spotřebním materiálem, možností rozšíření a upgradu zařízení již zakoupených a samozřejmostí je záruční, pozáruční a pravidelný servis tiskáren. Po domluvě se zákazníkem nabízíme zapůjčení tiskárny pro otestování. Zajišťujeme také možnost pronájmu zařízení.

Mobilní tiskárny

Přenosné tiskárny jsou vhodné do služeb, inventarizaci, evidenci majetku, řidičům vysokozdvižných vozíků a přepravních služeb.
K daným modelům tiskáren je možné dokoupit široké portfolio příslušenství: Baterie, držáky, pouzdra, popruhy pro pohodlné nošení, klipy za pas, automobilové nebo vozíkové nabíječky.
Většina zařízení využívá přímý tepelný tisk tzn. potřebuje termoetikety nebo termopapír, což je vhodné pro krátkodobé uchování. Některé modely umožňují použít termotransferový tisk přes pásku (ribbon), který je pro delší uchování tisku. Před pořízením zařízení je nutné specifikovat typ požadovaného připojení - ethernet, bluetooth, wifi, USB.
 

Stolní a průmyslové tiskárny

Stolní tiskárny jsou vhodné pro malé, střední a velké podniky, které vyžadují větší objem označování výrobků. Většina zařízení se vyrábí ve 2 variantách provedení šíře tisku menší 4" (110mm) a větší 6" (150mm).  Vyznačují se svojí spolehlivostí, odolností, robustností a jednoduchým ovládáním.
Tiskárny se dodávají také s rozšiřujícími moduly jako je odlepovač, řezačka, Wifi modul, zpětný navíječ. Některé modely tiskáren umí také programování a kontrolu RFID štítků. Rozlišení tisku je 203, 300 a 600 DPI. Čím vyšší rozlišení tiskové hlavy, tím drobnější QR nebo čárový kód lze vytisknout. 
Základní rozhraní připojení u všech těchto tiskáren je USB a RS232 (sériový port), u vyšší modelů je také ethernet. Jiný typ připojení lze doplnit rozšiřujícími moduly (Wifi, ethernet a paralelní port.)

Čitelnost informace z čárového kódu Vám zajistí
Comfort Service Company
.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz