Tisk karet a barevných etiket

Tvoříme ID karty zaměstnanců a věrnostní karty pro zákazníky.

Tisk plastových karet

Plastové karty mají hned několik využití. Mezi dvě hlavní patří identifikace při vstupu do zaměstnání či do objektu. Druhou nesmírně důležitou výhodou pro prodejce jsou slevové, klubové či věrnostní karty.
Karty umožňují maximální zabezpečení a jednoduchou správu. Na plastové karty můžeme tisknout grafické symboly, čárové kódy nebo obrázky. Výhodou plastových karet je jejich snadná individuální identifikace pomocí čárového kódu, magnetického proužku, případně NFC nebo RFID technologie. Umožní Vám tak rychlou a snadnou identifikaci spojenou s Vaším informačním systémem.
Nabízíme nejen tvorbu plastových karet, ale také tiskárny s možností laminace, kódování a k nim potřebný spotřební materiál jako jsou pásky a samotné plastové karty.

Tisk barevných etiket

Barevné etikety nejsou produktem, který by si dnes náš zákazník nemohl dovolit. Nabízíme vysoce kvalitní barevné etikety, které jsou ve srovnání s etiketou vytvořenou na standardní termotransferové tiskárně nákladově nižší o 25 % až 50 %. Nabízíme také zařízení vhodná pro nízkonákladový tisk barevných etiket a samotný podklad vhodný pro tisk barevných štítků odolný vůči rozmazání a vodě.
Zařízení pro barevný tisk etiket jsou dnes cenově dostupná i pro malé společnosti. Zařízení vynikají vysokou spolehlivostní a odolností, jsou také použitelná v průmyslovém prostředí. Jejich snadná integrace je výhodou pro IT implementaci.

Image

Software pro návrh etiket a plastových karet

Progam NiceLabel umožňuje rychlé a jednoduché vytváření etiket a plastových karet. V základní verzi programu lze připojit jednoduchou excelovou databázi. Ve vyšších verzích je možné připojit databázové zdroje - SQL, Access, dBase, FoxPro, Paradox, ODBC, OLE. Lze si také navrhnout vlastní tiskový formulář, obsahuje velké množství ovladačů mnoha výrobců tiskáren. Výrobce nabízí verzi pro tvorbu etiket a tiskového formuláře - NiceLabel Designer. Dále systém NiceLabel LMS (Label Management System) pro řízení tisku štítků a hromadné centralizování.  

Neváhejte nás oslovit, společně už najdeme cestu k lepším barvám.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz