Zajišťujeme bezproblémový chod Vašeho tisku.

Kancelářský tisk

Poskytujeme komplexní řešení tisku u zákazníků – poradenství, provedení tiskové analýzy, optimalizaci tisku návrhem počtu vhodných zařízení, dodávku vlastních tiskáren nebo pronájem tiskových zařízení. Součástí dodávky tiskáren či pronájmu tiskáren je zaškolení uživatelů.
Nabízíme konfiguraci tiskových procesů s přístupem pro jednotlivé skupiny anebo zaměstnance včetně možného monitorování nákladů tisku.
Pro všechny tiskárny dodáváme kompletní spotřební materiál a provádíme servisní zabezpečení.

Jsme autorizovaný prodejní a servisní partner značky Kyocera.

Tisková řešení

Nabízíme jak prodej, tak i pronájem tiskových zařízení.
O pronajaté tiskárny se nemusíte starat, veškerý servis zajišťujeme my.  Námi nabízená a dodávaná zařízení jsou vždy otestována. Tiskárny Kyocera jsou vhodné jak do kanceláří, tak do produkčního tisku. Spotřební materiál vždy držíme skladem u nás v dostatečném množství. Díky čtečce karet a RFID čipů nabízí námi dodávané zařízení také důvěrný tisk.
Pro podrobné kreditování je možné nasadit softwarové řešení MyQ.

Proč jsme zvolili právě tuto značku?

Společnost Kyocera vyrábí velice kvalitní a spolehlivé tiskárny s mnoha pokročilými technologiemi, které výrazně snižují vliv tisku na životní prostředí. Filozofie společnosti Kyocera, se kterou se v naší firmě plně ztotožňujeme, je vykonávat všechny činnosti tak, aby byly v harmonii s přírodou. Společný zájem ochrany životního prostředí a kvalita výrobků byly důvodem k vzájemné spolupráci.

Chcete úsporu času a nákladů? Zvolte tiskárny Kyocera.

Copyright © 2024 ComSeCom s.r.o. | Nastavení Cookies
realizace webprofirmy.cz